Ocena: 5.0 / 5
Recenzja Microgaming

Microgaming

Microgaming jest pionierem oprogramowania kasyn online od 1994 roku i do dziś jest uważany za jeden z liderów. Wielkim sukcesem Microgaming było wprowadzenie swojego oprogramowania Viper w 2002 roku, popularnego wśród operatorów kasyn na całym świecie. Microgaming ma w ofercie wiele progresywnych slotów, więc jeśli polujesz na wielką wygraną, to koniecznie musisz spróbować gry w slotach od Microgaming. Dobrym przykładem progresywnego slotu od Microgaming jest ta bardzo popularna gra „Mega Moolah”, która nieustannie posiada jackpoty przekraczające 2 miliony euro i osiąga nawet kwoty w wysokości 6 milionów euro. Kolejną grą z gigantycznym jackpotem , w której wygrane osiągają kwoty siedmiocyfrowe jest „Major Millions”

Mega Moolah - gra od Microgaming z progresywnym jackpotem Mega Moolah - gra od Microgaming z progresywnym jackpotem Mega Moolah - gra od Microgaming z progresywnym jackpotem

Produkty

Microgaming oferuje rozwiązania w zakresie oprogramowania do gier online w 24 językach i w wielu walutach, co jest wielkim udogodnieniem dla graczy, ponieważ możesz się przełączyć na inny język, kiedy tylko chcesz. Portfolio gier obejmuje ponad 600 tytułów, w tym 1000 odmian gier, w które można również grać na urządzeniach mobilnych. Mobilna platforma oprogramowania Microgaming została uruchomina w 2004 roku, aby umożliwić operatorom kasyn wejście do sektora hazardu komórkowego. Pakiet produktów od Microgaming obejmuje również pokoje pokera online, strony bingo i kasyno z żywymi krupierami. Kasyna w których możesz grać w gry od Microgaming to między innymi:

€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.
€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.
3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Automaty od Microgaming

Jednymi z najbardziej ulubionych przez nas slotami od Microgaming są następujące:

playboy slot Brides Maids slot
Game of Thrones slot
The Dark Knight slot
The Finer Reels of Life slot

Ariana slot Terminator 2 slot
Jurassic Park Slot
Big Chef slot
Basketball Star Slot

Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard jest bardzo istotny w budowaniu udanego biznesu oraz tworzenia bezpiecznego doświadczenie hazardu dla klientów, Microgaming ciężko pracuje, aby ustalić najlepsze standardy odpowiedzialnego hazardu. Operatorzy kasyn zasilanych przez Microgaming mogą skonfigurować konta graczy, aby spełnić najwyższe standardy odpowiedzialnego hazardu. w związku z tym, Microgaming kasyna umożliwiają klientom ustalić własne limity wpłat, zamrożenie kont i określone limity w grach karcianych.

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.
2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.
€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.
1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.